Info o Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME - hodnocení a parametry

Informace: Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME Příslušenství Tescoma

Popis produktu: Gril Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME: Doveďte své grilování téměř k dokonalosti za pomoci poklopu na power gril PARTY TIME od značky Tescoma. Díky nasazeného poklopu bude vaše grilování probíhat při výrazně vyšší teplotě, což je velmi důležité při přípravě šťavnatých vepřových, drůbežích či hovězích steaků, ryb nebo špízů. Žáruvzdorné sklo vám umožní sledovat a kontrolovat grilování, aniž byste ho často sundávali a zbytečně tak ztráceli teplo. Poklop pro power gril PARTY TIME je také ideální pro grilování při větrném počasí. Klíčové vlastnosti poklopu Tescoma pro power gril PARTY TIME Během grilování můžete poklop odkládat na úchyty grilovacího roštuPoklop Tescoma je skvěle skladný, je možné ho uložit dovnitř power grilu PARTY TIMEPoklop je vyrobený z prvotřídní nerezavějící oceli a žáruvzdorného sklaPo použítí můžete poklop vložit do myčky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME

Lukáš
Pro mé potřeby je Tescoma Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME Tescoma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME Tescoma na zahradu

Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Tescoma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tescoma
- číslo EAN 8595028493535 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME Příslušenství
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Tescoma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tescoma Poklop pro Power gril PARTY TIME) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tescoma), manuály 8595028493535, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.