Info o Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE - hodnocení a parametry

Informace: Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE Grilovací nářadí Tescoma

Popis produktu: Lopatka Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE: Nádherné letní večery, posezení s přáteli a grilování. Překrásné okamžiky, který si každý z nás tak rád užívá. Kdo by si tyto příjemné chvíle chtěl nechat narušovat drcením uhlí, hledáním rukavic, kladiva a dalších pomůcek. Řada praktických pomocníků TESCOMA PRIVILEGE nyní přichází na trh s unikátní lopatkou, která je kombinovaná s drtičem uhlí. Díky ní snadno podrtíte větší kusy dřevěného uhlí přímo v papírových pytlích. Poté z lopatky drtič sejmete, lopatkou nadrcené uhlí naberete a bezpečně přenesete do grilu. Takto nadrcené uhlíky se rychleji rozhoří a jejich výhřevnost je vyšší. Lopatka je vyrobena z kvalitní oceli. Bezpečnou a pohodlnou manipulaci umožňuje rukojeť z vysoce odolného dřeva gumovníku brazilského.   Klíčové vlastnosti kombinované lopatky na uhlí TESCOMA PRIVILEGELopatka na uhlí je kombinovaná s drtičem uhlíPomocí drtiče můžete drtit dřevěné uhlí přímo v papírovém pytliPo sejmutí drtiče přenesete lopatkou uhlíky přímo do griluUhlí nadrcené pomocí drtiče TESCOMA PRIVILEGE má vyšší výhřevnostLopatka a drtič jsou z kvalitní oceliRukojeť lopatky je vyrobena z odolného dřeva gumovníku brazilského Výrobce poskytuje záruku 3 roky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE za skvělou cenu 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grilovací nářadí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE

Lukáš
Pro mé potřeby je Tescoma Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE skvělá volba v kategorii Grilovací nářadí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE Tescoma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE Tescoma na zahradu

Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE Grilovací nářadí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Tescoma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tescoma
- číslo EAN 8595028492712 z výroby
- produkt je v kategorii Grilovací nářadí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE Grilovací nářadí
Cena zboží
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Grilovací nářadí Tescoma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tescoma Lopatka na uhlí s drtičem PRIVILEGE) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tescoma), manuály 8595028492712, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.