Info o TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l - hodnocení a parametry

Informace: TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l Porcelánové servírovací konvice Tescoma

Popis produktu: Konvice na čaj CREMA 1.4 l - Vyrobeno z prvotřídního porcelánu, vhodné do mikrovlnné trouby, ledničky a myčky. 5 roků záruka.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod TESCOMA.cz nabízí zboží TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l za skvělou cenu 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Porcelánové servírovací konvice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Tescoma TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l skvělá volba v kategorii Porcelánové servírovací konvice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l od xkrát prověřeného e-shopu TESCOMA.cz.


Honza
Na TESCOMA.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l Tescoma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l Tescoma na zahradu

TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l Porcelánové servírovací konvice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu TESCOMA.cz Tescoma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tescoma
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Porcelánové servírovací konvice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu TESCOMA.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l Porcelánové servírovací konvice
Cena zboží
499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » TESCOMA.cz
Doručení Porcelánové servírovací konvice Tescoma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TESCOMA konvice na čaj CREMA 1.4 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tescoma), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu TESCOMA.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.