Info o TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži - hodnocení a parametry

Informace: TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži Sady nožů ve stojanu Tescoma

Popis produktu: Blok na nože AZZA, se 6 noži - Nože AZZA v designovém bloku   Chtěli byste mít ucelenou soupravu nožů pro všechno, co v kuchyni nejčastěji krájíte, v prvotřídní kvalitě a navíc pěkně pohromadě v elegantním bloku? TESCOMA takovou má a jmenuje se AZZA. S jednotlivými noži AZZA pohodlně nakrájíte zeleninu, pečivo i naporcujete syrové i tepelně upravené maso a po použití je uložíte do praktického designového bloku. Blok na nože AZZA a 6 superostrých čepelí   Každý z robustních nožů je vyroben kováním z jediného žhavého kusu japonské nerezavějící nožířské oceli a má odolnou čepel, perfektní ostří a ergonomickou rukojeť opatřenou masivními nýty. Stylový blok na nože nástroje nejen ochrání, ale také elegantně a úsporně uloží.     Souprava nožů obsahuje: Univerzální nůž AZZA 9 cm   Univerzální nůž AZZA 13 cm Nůž na zeleninu AZZA 13 cm Kuchařský nůž AZZA 16 cm Porcovací nůž AZZA 21 cm Nůž na chléb AZZA 22 cm   Designový blok na nože   Mimořádná kvalita a preciznost zpracování výrobků řady AZZA zaručuje maximální trvanlivost a odolnost ostří, což dokládá také exkluzivní záruka 10 let. Všechny nástroje AZZA obstojí nejen při domácím, ale i profesionálním použití.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod TESCOMA.cz nabízí zboží TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži za skvělou cenu 2 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sady nožů ve stojanu na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži

Lukáš
Pro mé potřeby je Tescoma TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži skvělá volba v kategorii Sady nožů ve stojanu.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži od xkrát prověřeného e-shopu TESCOMA.cz.


Honza
Na TESCOMA.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži Tescoma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži Tescoma na zahradu

TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži Sady nožů ve stojanu Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu TESCOMA.cz Tescoma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tescoma
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sady nožů ve stojanu


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu TESCOMA.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži Sady nožů ve stojanu
Cena zboží
2 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » TESCOMA.cz
Doručení Sady nožů ve stojanu Tescoma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TESCOMA blok na nože AZZA, se 6 noži) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tescoma), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu TESCOMA.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.