Info o TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm Příslušenství TEPRO

Popis produktu: Pánev TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm: Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT o průměru 23,5 cm rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu a je vhodná pro přípravu lívanců, slaniny, vajíček, mořských plodů či zeleniny. Máte rádi grilování? S masivní litinovou pánví můžete nyní na vašem grilu připravovat lívance, omelety, ryby, mořské plody či zeleninu. Hladká plocha rovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchu a ponechává vaše jídlo šťavnaté. Pánev pro systém MULIT-ROŠT je vhodná pro grily s průměrem 47 cm a oceníte ji zejména při grilování malých kousků. Hlavní přednostiHladká plocha pro přípravu lívanců, slaniny, vajíček, mořských plodů či zeleninyRovnoměrně rozvádí teplo po celém svém povrchuSnadná příprava pokrmůVhodná pro grily s průměrem 47 cm Specifikace:Rozměry:23,5 × 3,5 cmHmotnost:3 kgBarva:černá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm za skvělou cenu 604 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je TEPRO TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm TEPRO - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm TEPRO na zahradu

TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada TEPRO, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 604 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TEPRO
- číslo EAN 4011964085763 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm Příslušenství
Cena zboží
604 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství TEPRO

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TEPRO Litinová pánev pro systém MULIT-ROŠT, průměr 23,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (TEPRO), manuály 4011964085763, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.