Info o Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m - hodnocení a parametry

Informace: Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m Tapety a nálepky Bimago

Popis produktu: Že vás nudí fádní bílé stěny a chtěli byste něco nového? Máme pro vás nápadité řešení! Tyto tapety jsou skvělou variantou pro rychlou a snadnou renovaci. Dodejte tedy svému interiéru šmrnc a pořádnou dávku stylu se značkou Bimago! A proč zrovna Bimago? ● rychlá a snadná instalace ● tapeta je voděodolná a oděruodolná ● použité tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné, nemusíte se tedy bát dát tapetu třeba do dětského pokoje ● tisk si udržuje stálobarevnost NÁŠ TIP
K tapetám Bimago si nezapomeňte pořídit odpovídající náčiní. Samozřejmě ale můžete využít i lepidlo jiné značky. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m za skvělou cenu 819 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m

Lukáš
Pro mé potřeby je Bimago Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m Bimago - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m Bimago na zahradu

Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bimago, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 819 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bimago
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m Tapety a nálepky
Cena zboží
819 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Bimago

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tapeta v roli Bimago Stars On Concrete, 0,5 x 10 m) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bimago), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.