Info o Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm - hodnocení a parametry

Informace: Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm Tapety a nálepky Dekornik

Popis produktu: Dekornik vytváří nádherné a odolné samolepky na zeď i vkusné tapety. Zkrášlete pokoj 100% matnou tapetou, která je zároveň nehořlavá a splňuje veškeré podmínky Evropské unie. Práce a manipulace s tapetou je velice snadná. Součástí balení není lepidlo, ovšem k co nejvyšší kvalitě doporučujeme použít PVA lepidlo např. společnosti Flugger. Před použitím tapety zdi pečlivě oprašte a zbavte nečistot. Pokud jste čerstvě malovaly, aplikaci můžete provést až po 20 dnů od posledního nátěru. Vzorek na tapetě se opakuje každých 50 cm. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm za skvělou cenu 2 459 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tapety a nálepky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Dekornik Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm skvělá volba v kategorii Tapety a nálepky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm Dekornik - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm Dekornik na zahradu

Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm Tapety a nálepky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Dekornik, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 459 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dekornik
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Tapety a nálepky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm Tapety a nálepky
Cena zboží
2 459 Kč
Dostupnost
19.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Tapety a nálepky Dekornik

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tapeta na zeď Dekornik Rainbow Diamonds, 100 x 280 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dekornik), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.