Info o Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca - hodnocení a parametry

Informace: Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca Národní, regionální kuchařky FONI book

Popis produktu: Kniha Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca:Talianska kuchyňa je bez cestovín nepredstaviteľná - to vie asi každý. Táto rozsiahla, nádherne ilustrovaná kuchárska kniha nám predstaví štyristo tradičných talianskych receptov svetoznámych cestovín pasta s chutnými ragú a omáčkami, aromatickou zeleninou, plodmi mora a vynikajúcimi syrmi. Očarujúca rozmanitosť rozmerov a tvarov cestovín a regionálne upravované základné recepty zaručujú plejádu chutí a možnosť deň čo deň našich najbližších prekvapiť novými jedlami. Vďaka pôvabne ilustrovaným receptom inšpirovaným srdcom listujúc túto nevšednú kuchársku knižku sa ocitneme priamo v slnečnom Taliansku. Vydajme sa teda na cestu na krídlach vôní a chutí a oddajme sa zaslúžene vychýrenému potešeniu z talianskej gastronómie.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca za skvělou cenu 269 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca

Lukáš
Pro mé potřeby je FONI book Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca FONI book - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca FONI book na zahradu

Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada FONI book, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 269 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FONI book
- číslo EAN 9788089637713 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
269 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky FONI book

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Talianské tradičné jedlá cestoviny: 400 receptov od srdca) potřebujete dokumentaci od výrobce (FONI book), manuály 9788089637713, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.