Info o Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku - hodnocení a parametry

Informace: Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku Národní, regionální kuchařky Mladá fronta

Popis produktu: Kniha Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku:Tak vaří Viet Nam: Poznejte autentickou vietnamskou kuchyni v ČeskuDva mladí vietnamští autoři žijící trvale v České republice sestavili výběr nejběžnějších jídel, která se vyskytují ve vietnamské kuchyni a na něž se dají u nás koupit suroviny – a to buď v tržnici Sapa v Praze, nebo prostřednictvím specializovaných e-shopů. Kniha tedy obsahuje pravé recepty, tak jak vyhovují vietnamské chuti, se seznamem surovin a detailním postupem.Kromě nejznámějších rolek a polévky pho se čtenáři mohou seznámit se zajímavými a zdravými saláty, neuvěřitelným výběrem chodů, které se servírují při vietnamském stolování, i s neobvyklými a osvěžujícími dezerty. Recepty jsou doprovázeny barevnými fotografi emi, na nichž jsou vyobrazeny pokrmy ve fi nální podobě. Velmi důležitý je přehled bylin, zeleniny a koření, které jsou použity v receptech, s fotografi emi a užitím jak v kuchyni, tak například v léčitelství.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku

Lukáš
Pro mé potřeby je Mladá fronta Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku Mladá fronta - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku Mladá fronta na zahradu

Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Mladá fronta, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mladá fronta
- číslo EAN 9788020441966 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Mladá fronta

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tak vaří VIET NAM: Kuchařka od vietnamců v česku) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mladá fronta), manuály 9788020441966, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.