Info o Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení - hodnocení a parametry

Informace: Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení: Vlastníte Simply Genius Set zajišťující péči o vodu v nadzemním bazénu? Pak vám jistě přijde vhod tato náhradní a vyměnitelná cartridge, která obsahuje čtyři kusy tablet. Tablety SIMPLY GENIUS se starají o průzračně čistou vodu se stálým pH. Zajišťují také vyvločkování nečistot a zabraňují usazení bakterií na stěnách bazénu a růstu řas. Udržujte svůj bazén v čistý a nezávadný po celou sezónu.  Klíčové vlastnosti tablet Simply Genius, 4 ksTablety Simply Genius zajišťující péči o vodu v nadzemním bazénuVyměnitelná cartridge obsahuje 4 ks tabletTablety podporují křišťálově čistou vodu a stálost pHZajišťují vyvločkování nečistotZabraňují usazení bakterií na stěnách bazénu a růstu řas ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení PROXIM na zahradu

Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8719244095544 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení Bazénová chemie
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tablety SIMPLY GENIUS 4ks náhradní balení) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8719244095544, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.