Info o Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg - hodnocení a parametry

Informace: Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Bazénová chemie Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg: Skvělým pomocníkem pro celosezónní údržbu menších bazénů jsou tyto mini dezinfekční tablety Laguna. Dezinfekční tablety předcházejí tvorbě řas a likvidují mikroorganismy ve vodě. Před prvním použitím těchto tablet připravte hodnotu pH na 6,8 - 7,6. Ideálním řešením pro počáteční dezinfekci vody je přípravek Laguna chlor šok nebo Laguna Modrý šíp. S bazénovou chemií Laguna budete mít vodu v bazénu pod kontrolou celou sezónu.  Klíčové vlastnosti dezinfekčních mini tablet LAGUNA, 1kgChlorové tablety LAGUNA pro celosezónní údržbu bazénůPředcházejí tvorbě řas Likvidují mikroorganismy ve voděBalení obsahuje 1 kg mini tablet Dávkování:dle teploty vody přidáváme každých 6 - 8 dní 1 - 2 tablety (20 - 40 g) na 3 m3 (3 000 litrů) vody, 1 tabletu při teplotě do 25 °C, 2 tablety nad 25 °CObsah aktivního chloru udržujeme v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l a pH 6,8 - 7,6.Hmotnost:1 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg PROXIM na zahradu

Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8595039302147 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg Bazénová chemie
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tablety mini LAGUNA dezinfekční do bazénu 1kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8595039302147, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.