Info o Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg - hodnocení a parametry

Informace: Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg Bazénová chemie PROXIM

Popis produktu: Tester pH Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg: Skvělým pomocníkem pro údržbu bazénu jsou tyto multifunkční tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1. Díky pomalému rozpouštění tablet se účinné látky postupně uvolňují. Kvalita vody se tak udržuje ve stále dobrém stavu. Tablety TRIPLEX 3v1 likvidují řasy a zabraňují následnému růstu. Tablety také umožňují vyvločkování nečistot. Udržujte váš bazén v čistotě po celou sezónu.  Klíčové vlastnosti LAGUNA tablet TRIPLEX 3v1, 1 kgMultifunkční tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 pro údržbu bazénuPomalurozpustné tabletyLikviduje řasy a zabraňuje jejich růstuUmožňují vyvločkování nečistotBalení obsahuje 1 kg tablet Dávkování:dle teploty vody přidáváme každých 6 - 8 dní 1 - 2 tablety (200 - 400 g) na 30 m3 (30 000 litrů) vody, 1 tabletu při teplotě do 25 °C, 2 tablety nad 25 °CObsah aktivního chloru udržujeme v rozmezí 0,3 - 0,8 mg/l a pH 6,8 - 7,6. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg za skvělou cenu 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénová chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg

Lukáš
Pro mé potřeby je PROXIM Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg skvělá volba v kategorii Bazénová chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg PROXIM - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg PROXIM na zahradu

Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg Bazénová chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada PROXIM, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PROXIM
- číslo EAN 8595039300662 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénová chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg Bazénová chemie
Cena zboží
289 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bazénová chemie PROXIM

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tablety LAGUNA TRIPLEX 3v1 do bazénu 1kg) potřebujete dokumentaci od výrobce (PROXIM), manuály 8595039300662, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.