Info o Swardman Edwin 2.0 Premium E45 - hodnocení a parametry

Informace: Swardman Edwin 2.0 Premium E45 Vřetenové SWARDMAN

Popis produktu: Vřetenová sekačka Swardman Edwin 2.0 Premium E45: Vřetenová sekačka Swardman Edwin 2.0 je nejmodernější model se spalovacím motorem světoznámé značky Kawasaki. I díky němu vyniká vysokou spolehlivostí a nízkou hladinou hluku. Robustní tělo z kvalitních materiálů se pyšní minimálním obsahem plastů a výhradně kovovými pohyblivými částmi. Ovládání Edwina 2.0 je uzpůsobeno s důrazem na maximální jednoduchost tak, aby pro vás práce s ním byla pohodlnou záležitostí. Navíc je u něj možné měnit volitelné pracovní kazety. Jejich výměna je snadná a rázem je z Edwina 2.0 vertikutátor, vyčesávač nebo rotační kartáč k úpravě písčitých ploch. Máte možnost využít i vícenožových vřeten. Proč zvolit vřetenovou sekačku Swardman Edwin 2.0 Special?Disponuje tichým motorem KawasakiTrávu neseká, ale stříháUmožňuje rychle měnit pracovní válceIdeální pro menší a členité trávníky do 600 m2Maximálně jednoduché nastavení a ovládáníProměnné nastavení výšky seče a rychlostiJe vyrobena z kvalitních kovových komponentůVarianta s 10nožovým vřetenem a 45cm záběrem Jak se Edwin 2.0 postará o váš trávník?Základní výhodou vřetenová sekačky je technologie úpravy trávníku. Na rozdíl od klasických rotačních sekaček, které trávu sekají, vřetenová stébla trav stříhá. Tento způsob je pro trávu mnohem ohleduplnější, brání prosychání a žloutnutí konců stébel a řídnutí porostu. Vřetenový systém je pevně svázán s rychlostí pojezdu, přičemž tato varianta Edwina 2.0 disponuje 10nožovým vřetenovým tělesem, které je schopno střihnout 120× na jeden ujetý metr. Edwin 2.0 byl zkonstruován pro maximální svobodu pohybu s důrazem na jednoduchost uživatelského ovládání řídítek. Kromě precizního střihu, který lze srovnat se střihem nůžek, je schopen kopírovat nerovnosti terénu a ve stejné výšce tak postříhat modulovaný trávník i na něm vytvořit přesné oblíbené pruhy. Nastavení výšky seče je plynulé v rozsahu 4–45 mm a rychlost máte možnost upravit až do 5,3 km/h. Široké možnosti kazetového systémuVyužijte možnosti velmi rychle vyměnit pracovní kazetu Edwina 2.0. Vyberte vřeteno s více noži. Proměňte ji v efektivní vertikutátor nebo nasaďte vyčesávač. K dostání je také rotační kartáč na úpravu písčitých ploch. Díky tomu je Edwin 2.0 plnohodnotným strojem pro kompletní úpravu anglických trávníků. Obsah balení sekačky Swardman Edwin 2.0 SpecialVřetenový žací stroj10nožové vřetenoKoš na trávu2× olej 400 mlOdsávačka olejeNávod k obsluzeNávod k motoru KawasakiNávod - rychlý start ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Swardman Edwin 2.0 Premium E45 za skvělou cenu 48 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vřetenové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Swardman Edwin 2.0 Premium E45

Lukáš
Pro mé potřeby je SWARDMAN Swardman Edwin 2.0 Premium E45 skvělá volba v kategorii Vřetenové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Swardman Edwin 2.0 Premium E45 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Swardman Edwin 2.0 Premium E45}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Swardman Edwin 2.0 Premium E45 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Swardman Edwin 2.0 Premium E45 SWARDMAN - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Swardman Edwin 2.0 Premium E45, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Swardman Edwin 2.0 Premium E45 SWARDMAN na zahradu

Swardman Edwin 2.0 Premium E45 Vřetenové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Swardman Edwin 2.0 Premium E45 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SWARDMAN, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 48 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Swardman Edwin 2.0 Premium E45 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SWARDMAN
- číslo EAN 8594188910104 z výroby
- produkt je v kategorii Vřetenové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Swardman Edwin 2.0 Premium E45 Vřetenové
Cena zboží
48 699 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vřetenové SWARDMAN

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Swardman Edwin 2.0 Premium E45) potřebujete dokumentaci od výrobce (SWARDMAN), manuály 8594188910104, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.