Info o Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm - hodnocení a parametry

Informace: Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm Světelné dekorace Best Season

Popis produktu: Nalaďte se na vánoční vlnu! Hvězda je starým symbolem tohoto speciálního svátečního období, a tak se perfektně hodí i jako poetická dekorace pro navození té pravé atmosféry. Hvězda září intimním měkkým světlem, díky kterému hned ucítíte vůni čerstvě upečeného lineckého a svařáku. P.S. Hvězda je skvělou dekorací i mimo vánoční sezónu. V létě se třeba bude skvěle vyjímat na terase k pozorování noční hvězdné oblohy. - Materiál: papír - Průměr: 70 cm - Zdroj: E14 - Poznámka: obsahuje kabel - Délka kabelu: 5 m ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm za skvělou cenu 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Světelné dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Best Season Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm skvělá volba v kategorii Světelné dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm Best Season - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm Best Season na zahradu

Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm Světelné dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Best Season, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Best Season
- číslo EAN 7391482231536 z výroby
- produkt je v kategorii Světelné dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm Světelné dekorace
Cena zboží
799 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Světelné dekorace Best Season

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Svítící hvězda Best Season Dot, 70 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Best Season), manuály 7391482231536, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.