Info o Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření - hodnocení a parametry

Informace: Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření Svíčky a aromalampy Parks Candles London

Popis produktu: Dopřejte si vlastní aromaterapii s britskou svíčkou Parks Candles London , která je symbolem přírodních ingrediencí, luxusního provedení i těch nejlepších esenciálních olejů z celého světa. Jejich tvůrci věnovali dlouhé hodiny přemýšlení a zkoušení, než se zrodil tento dokonalý kousek, který má až o 20 % delší hoření než klasické svíčky. Všechny složky, které svíčka obsahuje, splňují ty nejvyšší ekologické požadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, jako je parafín a žádná ze složek nebyla testována na zvířatech. Svíčky jsou proto vhodné pro vegany. ♥ - Doba hoření: 45 hodin - Vosk: 100% přírodní vosk (netoxický, vosk je založený na sojové bázi, neobsahuje parafín), 235 g - Rozměry: 9x8 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření za skvělou cenu 479 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření

Lukáš
Pro mé potřeby je Parks Candles London Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření Parks Candles London - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření Parks Candles London na zahradu

Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Parks Candles London, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 479 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Parks Candles London
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření Svíčky a aromalampy
Cena zboží
479 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Parks Candles London

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Svíčka s vůní zeleného čaje Parks Candles London, 45 hodin hoření) potřebujete dokumentaci od výrobce (Parks Candles London), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.