Info o Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy - hodnocení a parametry

Informace: Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy Svíčky a aromalampy Parks candles

Popis produktu: Svíčka Magic je skvostem nejen pro intimní chvíle plné magické atmosféry. Její tvůrci věnovali dlouhé hodiny přemýšlení a zkoušení, než se zrodil tento dokonalý kousek se zcela přírodním voskem, který má až o 20 % delší hoření než klasické svíčky. Kouzelná atmosféra i skvělá vůně zaručena! - Doba hoření: 80 hodin - Rozměry: 12 x 11 cm - Vosk: 100% přírodní vosk (netoxický, vosk je založený na sojové bázi, neobsahuje parafín) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy za skvělou cenu 1 229 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svíčky a aromalampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy

Lukáš
Pro mé potřeby je Parks candles Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy skvělá volba v kategorii Svíčky a aromalampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy Parks candles - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy Parks candles na zahradu

Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy Svíčky a aromalampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Parks candles, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 229 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Parks candles
- číslo EAN 5039143007060 z výroby
- produkt je v kategorii Svíčky a aromalampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy Svíčky a aromalampy
Cena zboží
1 229 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svíčky a aromalampy Parks candles

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Svíčka Magic Candles, 80 hodin hoření, vůně pomeranče a citronové trávy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Parks candles), manuály 5039143007060, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.