Info o Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony - hodnocení a parametry

Informace: Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony Svícny a dekorace Dakls

Popis produktu: Svícny neodmyslitelně patří k okouzlující atmosféře. Ať za okny padá sníh, nebo zrovna trávíte čas na terase. S tímto od české značky Dakls budou mihotavá světýlka svíček ještě kouzelnější ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svícny a dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony

Lukáš
Pro mé potřeby je Dakls Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony skvělá volba v kategorii Svícny a dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony Dakls - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony Dakls na zahradu

Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony Svícny a dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Dakls, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dakls
- číslo EAN 8596265009831 z výroby
- produkt je v kategorii Svícny a dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony Svícny a dekorace
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
22.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svícny a dekorace Dakls

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Svícen ve tvaru sněhuláka Dakls Anthony) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dakls), manuály 8596265009831, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.