Info o Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield - hodnocení a parametry

Informace: Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield Pohovky Vivonita

Popis produktu: Tahle pohovka rozhodně jen tak nezapadne mezi ostatními kousky. Nejdříve přitáhne oči všech její výrazné čalounění s knoflíky v hladce sametovém designu, které jí dodává královský glamour styl. Všechno je podtrženo nožičkami v retro stylu. Kolekce Chesterfield je prostě o něco víc, než jen kus nábytku k sezení ♥

A nezapomeňte svou pohovku doplnit o ladící křesílko!

Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield za skvělou cenu 20 090 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield Vivonita na zahradu

Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 20 090 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield Pohovky
Cena zboží
20 090 Kč
Dostupnost
01.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle zelená trojmístná pohovka Vivonita Chesterfield) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.