Info o Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh - hodnocení a parametry

Informace: Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Vyneste svůj obývací pokoj do výšin v oblasti interierového designu. Ale jděte na to chytře! Pořiďte si kousky, které vám nabídnou opravdové pohodlí. A vsaďte na francouzský šarm značky Stella Cadente Maison. Pohovky z této dílny vám zaručí maximální kvalitu a řemeslnou preciznost. Takže se usaďte do polstrování z pohodlné pěny a užijte si dotek jemného potahu a bytelnou masivní konstrukci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh za skvělou cenu 25 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh Stella Cadente Maison na zahradu

Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641478420 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh Pohovky
Cena zboží
25 490 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle zelená rohová pohovka Stella Cadente Maison Madeiro, levý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5902641478420, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.