Info o Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana - hodnocení a parametry

Informace: Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana Lenošky a otomany Stella Cadente Maison

Popis produktu: Myslíte si, že lenošky patří jen do královských paláců? Právě naopak. V posledních letetch se staly znakem moderního interiéru. A co právě tento kousek činí tak výjimečným? Je to především konstrukce z masivního bukového dřeva. O pohodlí se pak stará výplň z pevné BulTiv pěny a hebké čalounění z prémiového polyesteru.. Potah má navíc speciální easy-care úpravu, díky které stačí nečistoty setřít suchým nebo mokrým hadrem. Nemusíte si tedy dělat starosti ani s náročnou péčí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana za skvělou cenu 13 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lenošky a otomany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana skvělá volba v kategorii Lenošky a otomany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana Stella Cadente Maison na zahradu

Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana Lenošky a otomany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641467844 z výroby
- produkt je v kategorii Lenošky a otomany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana Lenošky a otomany
Cena zboží
13 290 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lenošky a otomany Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle zelená lenoška Stella Cadente Maison Madeiro, levá strana) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5902641467844, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.