Info o Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm - hodnocení a parametry

Informace: Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm Koberce a předložky BT Carpet

Popis produktu: Ač se to nezdá, koberce v domácnosti mají řadu výhod. Vašemu domovu dodají hlavně šmrnc, jsou skvělé v pohlcení hluku a díky nim máte lepší akustiku. Jsou příjemné, pohodlné. Prostě s nimi si vytvoříte doma opravdový ráj. Koberce od BT Carpet jsou z polypropylenu. Jsou odolné vůči chemikáliím, vlhkosti a nežmolkují. Koberce a běhouny od BT Carpet jsou tkané tzv. plochou technikou. To znamená bez vlasu. Základní výhodou této techniky je jednodušší údržba a péče, takže se tyto koberce navíc hodí např. pro majitele domácích mazlíčků nebo velkou rodinu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm za skvělou cenu 1 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Koberce a předložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je BT Carpet Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm skvělá volba v kategorii Koberce a předložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm BT Carpet - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm BT Carpet na zahradu

Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm Koberce a předložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz BT Carpet, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BT Carpet
- číslo EAN 4260578022170 z výroby
- produkt je v kategorii Koberce a předložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm Koberce a předložky
Cena zboží
1 259 Kč
Dostupnost
11.03.2021
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Koberce a předložky BT Carpet

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle šedý koberec BT Carpet Casual, 160 x 240 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (BT Carpet), manuály 4260578022170, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.