Info o Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal - hodnocení a parametry

Informace: Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal Pohovky La Forma

Popis produktu: Opal, to je elegantní a barevně střídmá pohovka, ve které se pro vás zastaví čas. Ač její tvary odkazují na retro styl, stejně tak jí to bude slušet i v ryze moderním nebo naopak severském interiéru. Pohovka pochází z dílny barcelonské značky La Forma, která byla založena v roce 1982. Díky svému širokému týmu designérů vytváří produkty a design, který jen tak nevyjde z módy. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal za skvělou cenu 19 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal La Forma na zahradu

Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840370781 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal Pohovky
Cena zboží
19 490 Kč
Dostupnost
22.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle šedá třímístná pohovka La Forma Opal) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840370781, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.