Info o Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail - hodnocení a parametry

Informace: Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail Pohovky La Forma

Popis produktu: Chcete dodat vašemu obývacímu pokoji příjemnou atmosféru? Designéři z La Forma přicházejí se stylovou rozkládací pohovkou, kterou si zamilujete nejen vy, ale i nečekaní nocležníci. Pohovka je zajímavá výrazným prošíváním, lehce naznačeným scandi stylem a zaoblenými područkami. Slušet jí to bude v kterémkoliv útulně zařízeném interiéru ♥ Kail pochází z dílny barcelonské značky La Forma, která byla založena v roce 1982. Díky svému širokému týmu designérů vytváří produkty a design, který jen tak nevyjde z módy. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail za skvělou cenu 10 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail La Forma na zahradu

Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840343181 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail Pohovky
Cena zboží
10 799 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle šedá rozkládací pohovka La Forma Kail) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840343181, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.