Info o Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh - hodnocení a parametry

Informace: Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh Pohovky Vivonita

Popis produktu: Kolekce Johan od značky Vivonita představuje opravdové fešáky do interiéru. Mají rádi jednoduchost, a proto jsou i samotné pohovky odproštěné od zbytečných prvků a nechávájí tak vyniknout své moderní křivky a sytou barvu. Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh za skvělou cenu 17 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh Vivonita na zahradu

Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 17 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN 4251194904230 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh Pohovky
Cena zboží
17 899 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle šedá pohovka Vivonita Johan, pravý roh) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály 4251194904230, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.