Info o Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars - hodnocení a parametry

Informace: Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars Jídelní židle LaForma

Popis produktu:

Jídelní židle Lars s příjemně tvarovaným světle šedým čalouněným sedákem dopřeje každému interiéru nádech elegance a modernosti. Stabilitu a perfektní designové propojení se sedákem zajišťuje masivní buková podnož v přírodním provedení zakončena plastovými kluzáky. S tímto designovým kouskem chybu jistě neuděláte! 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars za skvělou cenu 3 122 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars

Lukáš
Pro mé potřeby je LaForma Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars LaForma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars LaForma na zahradu

Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz LaForma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 122 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce LaForma
- číslo EAN 8433840400785 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars Jídelní židle
Cena zboží
3 122 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle LaForma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle šedá čalouněná jídelní židle LaForma Lars) potřebujete dokumentaci od výrobce (LaForma), manuály 8433840400785, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.