Info o Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky - hodnocení a parametry

Informace: Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky Police PT LIVING

Popis produktu: Bojujete doma s nedostatkem úložného prostoru? Nebo by se vám hodila pomocná ruka při organizaci drobných nezbytností, které zaplavují váš stůl i zásuvky? Neopomíjejte možnosti vertikální roviny. Nástěnné organizéry vám poskytnou dokonalý přehled, a navíc jsou velmi dekorativní
O značce
. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Police na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky skvělá volba v kategorii Police.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky PT LIVING na zahradu

Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky Police Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302662034 z výroby
- produkt je v kategorii Police


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky Police
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
24.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Police PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle růžový nástěnný organizér s věšáky PT LIVING Perky) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302662034, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.