Info o Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking - hodnocení a parametry

Informace: Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking Pohovky Bobochic Paris

Popis produktu: Kolekce pohovek Viking nabízí pastelové tóny ve spojení s dřevěnou konstrukcí. Ve výsledku se tak dočkáte něžně laděné pohovky, která skvěle zapadne do vašeho domova. O značce: Tým désignerů francouzské značky Bobochic má více než 15 let zkušeností v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem.
Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativita. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic vášní. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking za skvělou cenu 12 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking

Lukáš
Pro mé potřeby je Bobochic Paris Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking Bobochic Paris - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking Bobochic Paris na zahradu

Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bobochic Paris, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bobochic Paris
- číslo EAN 5906395169382 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking Pohovky
Cena zboží
12 190 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Bobochic Paris

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle růžová třímístná pohovka Bobochic Paris Viking) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bobochic Paris), manuály 5906395169382, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.