Info o Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily - hodnocení a parametry

Informace: Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily Jídelní židle Dutchbone

Popis produktu:

Světle oranžová moderní židle DUTCHBONE HAILY se stane chloubou u vašeho jídelního stolu. Jednoduchá, čistá linie podpoří eleganci a nadčasovost produktu, kterým rozhodně nic nezkazíte. Židle se sametovým čalouněním přidá interiéru na jeho osobitosti a originálním pojetí. Skvěle se hodí do tmavě laděných interiérů.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily za skvělou cenu 6 349 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily Dutchbone na zahradu

Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 349 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548046153 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily Jídelní židle
Cena zboží
6 349 Kč
Dostupnost
13.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle oranžová jídelní židle DUTCHBONE Haily) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548046153, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.