Info o Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage - hodnocení a parametry

Informace: Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage Pro domácí mazlíčky Marendog

Popis produktu: Dopřejte svému psímu miláčkovi řádnou odměnu po dlouhé procházce. V náručí světle modrého psího pelíšku Heritage od značky Marendog se mu bude spát přímo královsky ♥ Pelíšky této značky vyčnívají hlavně svým elegantním designem, který je pro ně zcela netradiční. V interiéru perfektně zapadnou a nebudou působit rušivě. O komfort pejska se postará kvalitní pěnová výplň s vysokou hustotou i hebké čalounění. Celý pelíšek je samozřejmě zdravotně nezávadný. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage za skvělou cenu 6 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pro domácí mazlíčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage

Lukáš
Pro mé potřeby je Marendog Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage skvělá volba v kategorii Pro domácí mazlíčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage Marendog - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage Marendog na zahradu

Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage Pro domácí mazlíčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marendog, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marendog
- číslo EAN 5903018552347 z výroby
- produkt je v kategorii Pro domácí mazlíčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage Pro domácí mazlíčky
Cena zboží
6 599 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pro domácí mazlíčky Marendog

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle modrý pelíšek pro psy s bílým lemováním Marendog Heritage) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marendog), manuály 5903018552347, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.