Info o Světle modré křeslo La Forma Club - hodnocení a parametry

Informace: Světle modré křeslo La Forma Club Křesla La Forma

Popis produktu: Club, to je kolekce sympaticky oblých křesílek, která svými tvary zvou k nekonečnému lenošení. Jde o pohodlné kousky v neobvyklém designu, které se budou hodit nejen do obývacího pokoje, ale třeba také do království vaší náctileté ratolesti. Potěší mimo jiné i možností nastavit si opěrku hlavy přesně do takové polohy, kterou potřebujete. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle modré křeslo La Forma Club za skvělou cenu 11 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle modré křeslo La Forma Club

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Světle modré křeslo La Forma Club skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle modré křeslo La Forma Club od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle modré křeslo La Forma Club}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle modré křeslo La Forma Club mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle modré křeslo La Forma Club La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle modré křeslo La Forma Club, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle modré křeslo La Forma Club La Forma na zahradu

Světle modré křeslo La Forma Club Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle modré křeslo La Forma Club i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle modré křeslo La Forma Club na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840417318 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle modré křeslo La Forma Club Křesla
Cena zboží
11 490 Kč
Dostupnost
22.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle modré křeslo La Forma Club) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840417318, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.