Info o Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice - hodnocení a parametry

Informace: Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice Dětský pokojíček Karup Design

Popis produktu: Mini Dice je dětské křesílko, které snadno přeměníte hned na tři typy posezení: 1) Ve složeném stavu z něj máte pohodlné a hravé křesílko pro děti. 2) Stačí ale jen roztáhnout do prostoru sedací matraci a z křesílka je náhle válenda. 3) A co když na vaše děti přijde únava? Nebo přijde malý kamarád na přespání? Položte pak vedle sebe sedací matraci a matraci, která do této doby tvořila opěrnou část, a rázem máte lůžko o velikosti 140 x 80 cm. Na tomto videu uvidíte celý princip transformace křesílka na podložku, jen se nenechte zmást velikostí, video totiž ukazuje model Dice ní pro dospělé: ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice za skvělou cenu 4 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dětský pokojíček na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice

Lukáš
Pro mé potřeby je Karup Design Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice skvělá volba v kategorii Dětský pokojíček.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice Karup Design - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice Karup Design na zahradu

Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice Dětský pokojíček Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Karup Design, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Karup Design
- číslo EAN 5713655100050 z výroby
- produkt je v kategorii Dětský pokojíček


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice Dětský pokojíček
Cena zboží
4 699 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Dětský pokojíček Karup Design

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle modré dětské rozkládací křesílko s přírodní konstrukcí Karup Mini Dice) potřebujete dokumentaci od výrobce (Karup Design), manuály 5713655100050, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.