Info o Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock - hodnocení a parametry

Informace: Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Hodiny a budíky Gingko

Popis produktu: Stále přemýšlíte, čím si zpříjemnit nepříjemné buzení? Vemte to od podlahy, tedy pardon, od budíku! Budík značky Gingko s LED displejem se lehce stane dominantou vaší ložnice. Jeho nadčasový design vás ohromí a po vyzkoušení nebudete chtít žádný jiný! Je napájen adaptérem a samotný alarm pak má trojí možnosti nastavení až s minutovým pípáním v kuse. Takže i ti největší spáči budou vytaženi z postele. Kromě času vám také ukáže aktuální datum a teplotu. V tichu je budík zhasnutý, stačí však tlesknout či na něj poklepat a v tu ránu se vám zobrazí přesný čas. Ve chvíli, kdy bude opět ticho, budík se znovu automaticky vypne. Samozřejmě si můžete nastavit i permanentní zobrazování hodin. Nemusíte se ale bát, že by vás jejich svit rušil, od 21:00 do 7:00 se automaticky o polovinu sníží svit. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock za skvělou cenu 1 849 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny a budíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock

Lukáš
Pro mé potřeby je Gingko Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock skvělá volba v kategorii Hodiny a budíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Gingko - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Gingko na zahradu

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Hodiny a budíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Gingko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 849 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Gingko
- číslo EAN 0700900316927 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny a budíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock Hodiny a budíky
Cena zboží
1 849 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hodiny a budíky Gingko

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle hnědý budík se zeleným LED displejem Gingko Brick Click Clock) potřebujete dokumentaci od výrobce (Gingko), manuály 0700900316927, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.