Info o Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White - hodnocení a parametry

Informace: Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White Knihovny Bonami

Popis produktu: Jste milovníkem nápaditého designu ve spojení s praktickým využitím? To vám nabídne tato prostorná knihovna, která zaujme na první pohled svým estetickým pojetím. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White za skvělou cenu 2 039 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White Bonami na zahradu

Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 039 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875385519 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White Knihovny
Cena zboží
2 039 Kč
Dostupnost
05.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Knihovny Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světle hnědá knihovna s bílými detaily Als Cordoba White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875385519, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.