Info o Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek - hodnocení a parametry

Informace: Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek Vánoční dekorace Nexos

Popis produktu: Vodě-odolné venkovní osvětlení včetně kabelu a zástrčky, které jsou baleny v dárkové krabičce. Osvětlení je možné použít okamžitě. Je ideální jak na vnitřní tak i na venkovní použití. Můžete ho použít například k výzdobě zahrady, balkonu, domu, zahradního stanu nebo vykouzlit atmosféru, která je v Las Vegas a zahrát si s našimi pokerovými žetony. Upozornění! Kabel není možné zkracovat, napojovat, ani do něj jinak zasahovat, v tu chvíli přestává platit záruka!   Technické údaje: Barva: bílá Délka světelného kabelu: 20 m  36 miniaturních světel na 1 m Délka napájecího kabelu: 1,5 m 230 V 50 Hz 20 x 16 W Obsah balení: Osvětlení - bílé, 20 m s kabelem a zástrčkou ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek za skvělou cenu 739 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vánoční dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek

Lukáš
Pro mé potřeby je Nexos Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek skvělá volba v kategorii Vánoční dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek Nexos - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek Nexos na zahradu

Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek Vánoční dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Nexos , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 739 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nexos
- číslo EAN 4025379982241 z výroby
- produkt je v kategorii Vánoční dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek Vánoční dekorace
Cena zboží
739 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Vánoční dekorace Nexos

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Světelný kabel 20 m - teple bílá, 720 minižárovek) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nexos ), manuály 4025379982241, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.