Info o Sušák na prádlo Wenko Profi Extra - hodnocení a parametry

Informace: Sušák na prádlo Wenko Profi Extra Vybavení koupelny Wenko

Popis produktu: Máte málo místa, ale prádla na sušení hromadu? Pak si pořiďte tento šikovný sušák, který je koncipován spíše do výšky, než do šířky. A tak se vejde třeba i do rohu místnosti. Zároveň ho lze složit tak, že ho pak zašoupnete i za skříň. Ideální volba pro malé byty. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Sušák na prádlo Wenko Profi Extra za skvělou cenu 1 679 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vybavení koupelny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Sušák na prádlo Wenko Profi Extra

Lukáš
Pro mé potřeby je Wenko Sušák na prádlo Wenko Profi Extra skvělá volba v kategorii Vybavení koupelny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Sušák na prádlo Wenko Profi Extra od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Sušák na prádlo Wenko Profi Extra}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Sušák na prádlo Wenko Profi Extra mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Sušák na prádlo Wenko Profi Extra Wenko - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Sušák na prádlo Wenko Profi Extra, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Sušák na prádlo Wenko Profi Extra Wenko na zahradu

Sušák na prádlo Wenko Profi Extra Vybavení koupelny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Sušák na prádlo Wenko Profi Extra i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Wenko, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 679 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Sušák na prádlo Wenko Profi Extra na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Wenko
- číslo EAN 4008838849750 z výroby
- produkt je v kategorii Vybavení koupelny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Sušák na prádlo Wenko Profi Extra Vybavení koupelny
Cena zboží
1 679 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vybavení koupelny Wenko

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Sušák na prádlo Wenko Profi Extra) potřebujete dokumentaci od výrobce (Wenko), manuály 4008838849750, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.