Info o Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky - hodnocení a parametry

Informace: Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky Tématické kuchařky VÍKEND

Popis produktu: Kniha Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky: Superpotraviny jsou všude okolo nás. Jestli jste si doposud mysleli, že pocházejí jen ze vzdálených zemí jako chia semínka nebo goji, můžete to nyní přehodnotit: rostlinné energetické balíčky pro detoxikaci a anti-aging, posílení imunity a wellness rostou také přímo před vašimi domovními dveřmi. Ať je to medvědí česnek nebo pampeliška, bršlice, jetel luční, šípky nebo trnky - co vypadá jako plevel, je ve skutečnosti superpotravinou z nejlepších, plnou vitality. Kdy a jak sklízet jedlé divoké rostliny, aby jejich účinek byl nejlepší, najdete v této knize.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky za skvělou cenu 255 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky

Lukáš
Pro mé potřeby je VÍKEND Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky VÍKEND - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky VÍKEND na zahradu

Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada VÍKEND, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 255 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce VÍKEND
- číslo EAN 9788074332197 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky Tématické kuchařky
Cena zboží
255 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky VÍKEND

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Superpotraviny Tuzemské divoké rostliny: Energie ze zahrady, lesa a louky) potřebujete dokumentaci od výrobce (VÍKEND), manuály 9788074332197, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.