Info o SUBSTRAL Sluggclear - hodnocení a parametry

Informace: SUBSTRAL Sluggclear Zahradní chemie SUBSTRAL

Popis produktu: Přípravek SUBSTRAL Sluggclear: Řešíte neustálé problémy s různými druhy slimáků, kteří se nedají vyhubit? Vyzkoušejte přípravek SUBSTRAL Sluggclear, který je určený k hubení odolných savých a žravých škůdců v bytech i na zahradách. SUBSTRAL Sluggclear je speciální granulový insekticid na vyhubení slimáků v interiéru i exteriéru. Je odolný proti vlhkosti, neláká domácí zvířata ani neškodí ježkům. Klíčové vlastnosti přípravku SUBSTRAL SluggclearPřípravek k hubení slimákůMožnost použití v bytech i v zahradáchGranulový insekticid odolný proti vlhkostiNeláká domácí zvířata ani neškodí ježkůmPřípravek určený k okamžitému použití ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží SUBSTRAL Sluggclear za skvělou cenu 119 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní chemie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - SUBSTRAL Sluggclear

Lukáš
Pro mé potřeby je SUBSTRAL SUBSTRAL Sluggclear skvělá volba v kategorii Zahradní chemie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt SUBSTRAL Sluggclear od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého SUBSTRAL Sluggclear}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu SUBSTRAL Sluggclear mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka SUBSTRAL Sluggclear SUBSTRAL - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o SUBSTRAL Sluggclear, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží SUBSTRAL Sluggclear SUBSTRAL na zahradu

SUBSTRAL Sluggclear Zahradní chemie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace SUBSTRAL Sluggclear i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SUBSTRAL, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 119 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

SUBSTRAL Sluggclear na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SUBSTRAL
- číslo EAN 5907487102300 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní chemie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

SUBSTRAL Sluggclear Zahradní chemie
Cena zboží
119 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada




Doručení Zahradní chemie SUBSTRAL

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (SUBSTRAL Sluggclear) potřebujete dokumentaci od výrobce (SUBSTRAL), manuály 5907487102300, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.