Info o Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm - hodnocení a parametry

Informace: Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm Obrazy, rámy a tabule Mauro Ferretti

Popis produktu: Kaktusy a sukulenty jsou hitem poslední doby! To italská značka Mauro Ferretti moc dobře ví a proto vsadila na tento přírodní motiv. Fotorámeček na 1 fotografii, který přinese svěží vítr do vašich poliček! O značce: Mauro Ferretti je italská značka, která spatřila světlo světa už před více jak 30 lety. Tvoří tu výjimečné a inovativní kolekce nábytku a dekorací. Kolekce originální a osobité, hravé i elegantní. Díky nevšednímu designu a použití kvalitních, pečlivě vybraných materiálů, vznikají kousky vskutku unikátní. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm za skvělou cenu 409 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Mauro Ferretti Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm Mauro Ferretti - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm Mauro Ferretti na zahradu

Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Mauro Ferretti, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 409 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Mauro Ferretti
- číslo EAN 8024609325502 z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
409 Kč
Dostupnost
01.05.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Mauro Ferretti

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Stolní fotorámeček Mauro Ferretti Cactus, pro fotografii 12,8 x 17,8 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Mauro Ferretti), manuály 8024609325502, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.