Info o Stolička Says Who for Karup Country Coolgray - hodnocení a parametry

Informace: Stolička Says Who for Karup Country Coolgray Stoličky Karup Design

Popis produktu: Says Who a Karup, to je dvojka, u které je hned jasné, že kombinací jejich designu vznikne něco převratného a uchvacujícího. Studio Says Who, za kterým stojí dva bratři, vyznává tradiční hodnoty severského designu, ale snaží se je okořenit o nový přístup a inovace. Dánský Karup se zase umí na design koukat z pohledu praktické a variabilní stránky s ohledem na jednoduchost provedení. Takhle skvělou designovou fúzi jsme už hodně dlouho neviděli. - Materiál: borovice, kožený popruh - Rozměry: 45 x 40 x 40 cm (výška x šířka x délka) - Design: Says Who for Karup ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Stolička Says Who for Karup Country Coolgray za skvělou cenu 2 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stoličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Stolička Says Who for Karup Country Coolgray

Lukáš
Pro mé potřeby je Karup Design Stolička Says Who for Karup Country Coolgray skvělá volba v kategorii Stoličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Stolička Says Who for Karup Country Coolgray od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Stolička Says Who for Karup Country Coolgray}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Stolička Says Who for Karup Country Coolgray mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Stolička Says Who for Karup Country Coolgray Karup Design - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Stolička Says Who for Karup Country Coolgray, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Stolička Says Who for Karup Country Coolgray Karup Design na zahradu

Stolička Says Who for Karup Country Coolgray Stoličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Stolička Says Who for Karup Country Coolgray i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Karup Design, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Stolička Says Who for Karup Country Coolgray na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Karup Design
- číslo EAN 5713655019239 z výroby
- produkt je v kategorii Stoličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Stolička Says Who for Karup Country Coolgray Stoličky
Cena zboží
2 899 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Stoličky Karup Design

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Stolička Says Who for Karup Country Coolgray) potřebujete dokumentaci od výrobce (Karup Design), manuály 5713655019239, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.