Info o Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia - hodnocení a parametry

Informace: Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia Volně stojící lampy Fuhrhome

Popis produktu: Posviťte si na věci pěkně odspoda. Lampu Furnhouse můžete přemístit z místa na místo pohodlně a rychle. Bytelná konstrukce z kovu drží i pevnější a těžší materiály, jako je beton. Tento minimalistický kousek se hodí do industriálně laděného domova. Jak to všechno začalo? Jako všechny velké příběhy, i ten značky Fuhrhome je plný dobrodružství. Jednoho dne se Anders Fuhr vydal do Indie navštívit přítele Nitina, kde tihle dva mladí muži, každý z úplně jiného světa, filozofovali o životě a o svých ideálech a hodnotách. Nitin byl svědkem toho, jak se z indických továren vyhazují použitelné materiály, které pak zaplavují přírodu. Proč plýtvat? Společně se tedy rozhodli vydat se na misi. Vytvořit revoluční koncept, značku, která bude udržitelná nejen ve vztahu k životnímu prostředí, ale také co se týče pracovních podmínek a férového ohodnocení těch, kteří pro ni tvoří. Byla to výzva, ale podařilo se! Anders se rozhodl naprosto překopat tradiční výrobní procesy. Nyní má pod palcem design, Nitin se stará o výrobu. Prvním kouskem, který vyrobili, byl puf sešitý z recyklovaných kožených štítků z džín - a právě ten Fuhrhome dokonale charakterizuje. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia za skvělou cenu 4 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Volně stojící lampy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia

Lukáš
Pro mé potřeby je Fuhrhome Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia skvělá volba v kategorii Volně stojící lampy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia Fuhrhome - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia Fuhrhome na zahradu

Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia Volně stojící lampy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Fuhrhome, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Fuhrhome
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Volně stojící lampy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia Volně stojící lampy
Cena zboží
4 299 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Volně stojící lampy Fuhrhome

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Stojací lampa z betonu a kovu Furnhouse Sofia) potřebujete dokumentaci od výrobce (Fuhrhome), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.