Info o Stírací mapa Evropy - hodnocení a parametry

Informace: Stírací mapa Evropy Plakáty Kokiska

Popis produktu: Stírací mapa Evropy Stírací mapa Evropy Deluxe je miláčkem světoběžníků! S touto stírací mapou Evropy ukážeš svoji otevřenost světu a nespoutanou chuť cestovat. Jednou pověšená na zeď mění stále svoji tvář: nejdříve zdánlivě normální, zároveň vkusná mapa Evropy, potažená ušlechtilým lesklým stříbrným lakem, ukrývající to nejlepší: krok po krůčku odhalíš detaily navštívených nebo vysněných zemí, a to tak, že opatrně (nejlépe prsty, gumou nebo jiným tupým předmětem) odstraníš stírací lak. Stejně jako při samotném cestování, odhalí nádherně provedená stírací mapa Evropy města, reliéfy a tajemství jednotlivých zemí kousek po kousku. Přitom se země od sebe odlišují také svými barvami.  Díky pojmenování na stříbrně potažené mapě Evropy, víš už dopředu, kde která země leží a jak se jmenuje nejznámější stavba dané země.  Stejně tak je velmi oblíbené, setřít stříbrnou vrstvu u zemí, do kterých se chystáte nebo v budoucnu vycestujete. Stírací mapa Evropy je také vhodným kreativním dárkem - jedno jestli k narozeninám, návratu z dovolené nebo pro všechny (i nastávající) světoběžníky.  Tato luxusní varianta je extrémně podrobná, jsou na ní vyznačena nejen velká a hlavní města, ale i nejznámější památky evropských zemí! Technické údaje: stírací mapa Evropy Deluxe s popisem - země, jezera, řeky, moře atd. pevnina (také ostrovy) jsou po celé ploše pokryty vrstvou metalického laku  po setření laku z jednotlivých zemí se objeví Evropa v barevném provedení  překrásný nápaditý dárek pro cestovatele a světobežníky dekorativní okrasa na zeď, která připomíná dřívější cesty! stírací mapa Evropy je dodávána v překrásném dárkovém balení rozměry mapy: délka cca 87 cm, šířka 55 cm  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Stírací mapa Evropy za skvělou cenu 383 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plakáty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Stírací mapa Evropy

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Stírací mapa Evropy skvělá volba v kategorii Plakáty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Stírací mapa Evropy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Stírací mapa Evropy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Stírací mapa Evropy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Stírací mapa Evropy Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Stírací mapa Evropy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Stírací mapa Evropy Kokiska na zahradu

Stírací mapa Evropy Plakáty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Stírací mapa Evropy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 383 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Stírací mapa Evropy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410326368 z výroby
- produkt je v kategorii Plakáty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Stírací mapa Evropy Plakáty
Cena zboží
383 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Plakáty Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Stírací mapa Evropy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410326368, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.