Info o STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná - hodnocení a parametry

Informace: STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná Regály a policky Stilista

Popis produktu: Moderní nástěnný systém STILISTA skládající se ze 3 polic z hnědočené imitace dřeva se stane překrásným doplňkem každého pokoje či chodby. Díky tloušťce 3,7 jsou police velice elegantní.   Technické údaje: rozměry jednotlivých polic: 50 x 15,2 cm; 70 x 15,2 cm; 90 x 15,2 cm tloušťka polic: 3,7 cm barva: černohnědá max. nosnost: 20 kg   Obsah balení: 3x police montážní materiál (určený pro klasické zdi) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná za skvělou cenu 1 546 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a policky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná

Lukáš
Pro mé potřeby je Stilista STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná skvělá volba v kategorii Regály a policky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná Stilista - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná Stilista na zahradu

STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná Regály a policky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Stilista, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 546 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stilista
- číslo EAN 4048821570131 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a policky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná Regály a policky
Cena zboží
1 546 Kč
Dostupnost
(Skladem) 21.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Regály a policky Stilista

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STILISTA Saliento 2231 Policový set řady nástěnných polic, hnědočerná) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stilista), manuály 4048821570131, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.