Info o STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná - hodnocení a parametry

Informace: STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná Regály a policky Stilista

Popis produktu: V jednoduchosti je síla. Tato stylová nástěnná police oživí prázdnou zeď a skutečně upoutá pozornost. Elegantní police s geometrickými rysy poskytuje dostatečný prostor pro knihy, CD, DVD a dekorativní doplňky, jako jsou například fotografie v rámečcích nebo upomínkové předměty z dovolené.   Technické údaje: celkové rozměry: 80 x 19 x 19 cm tloušťka police: 2,5 cm barva: hnědočerná s dýhou max. nosnost: 10 kg   Obsah balení: 1x police, demontovaná montážní materiál (určený pro klasické zdi) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná za skvělou cenu 922 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Regály a policky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná

Lukáš
Pro mé potřeby je Stilista STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná skvělá volba v kategorii Regály a policky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná Stilista - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná Stilista na zahradu

STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná Regály a policky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Stilista, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 922 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stilista
- číslo EAN 4048821485138 z výroby
- produkt je v kategorii Regály a policky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná Regály a policky
Cena zboží
922 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Regály a policky Stilista

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STILISTA Sagomo 1245 Nástěnná police řady hnědočerná) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stilista), manuály 4048821485138, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.