Info o STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha - hodnocení a parametry

Informace: STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha Bazénové sprchy Stilista

Popis produktu: Zahradní sprcha Stilista® 'Cascata' 'poskytuje chladné občerstvení přímo ve vaší zahradě nebo kempu. Má velkou otočnou sprchovou hlavici se 60 extra velkými tryskami, která jsou také méně náchylná k kalcifikaci. Kromě toho se sprchová hlava snadno otevírá a čistí. Dále má sprcha ruční sprchu s 44 tryskami. Tlak vody lze plynule regulovat pákou. Zahradní sprcha byla vyrobena z borovicového tvrdého dřeva (smíšené dřevo) z pěstebních plantáží, které se vyznačují absolutní odolností proti povětrnostním vlivům a dlouhou životností. Tropické tvrdé dřevo je velmi stárnoucí a odolné proti povětrnostním vlivům a je odolné vůči napadení hubami a hmyzem. Sprcha je odolná proti povětrnostním vlivům s odpovídající péčí (např. S ​​teakovým olejem) po několik let a je již dodána zcela naolejovaná. Dřevo je přírodní produkt a žije. Tvrdé dřevo, tropické (např. Balau a teak) a netropické (např. Robinia a buk) jsou zvláště vhodné pro výrobu zahradního nábytku. Jsou velmi odolné a odolávají dešti, sněhu, mrazu a slunečnímu záření a nepotřebují žádné barvy ani konzervační látky pro běžné použití. Původ dřeva byl testován v souladu s normami FSC (Forest Stewardship Council) k vyloučení nezákonně sklizeného dřeva a dřeva ze zvláště cenných lesů.   Technické údaje:  Výška: asi 210 cm Plocha stojanu: D 61 cm x Š 61 cm Sprchová hlavice: ø 15 cm s volně otočnou kulovou hlavou včetně 2. samostatného sprchového koutu: ø 6 cm se sprchovou hadicí 97,5 cm Hliníková trubka: ø 1,7 cm Univerzální přípojka vody (3/4 palce) - pro standardní zahradní hadice Vč. další adaptér pro připojení 1 palce Odolné vůči povětrnostním vlivům Tropické olejované břidlice z tvrdého dřeva (certifikováno FSC) Sprchová hlavice, páková baterie a tažná páka chromovaná Sprchováhadice z nerezové oceli Trubice z ušlechtilé oceli Vysoce kvalitní mosazné šrouby Hmotnost: 11 kg Obsah balení: 1 x zahradní sprcha kompletně 1 x spodní deska 1 x sprchová hlavice 1 x sprchový kout se sprchou 1 x montážní materiál 1 x adaptér pro připojení 1 palce 1 x montážní pokyny  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha za skvělou cenu 3 472 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bazénové sprchy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha

Lukáš
Pro mé potřeby je Stilista STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha skvělá volba v kategorii Bazénové sprchy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha Stilista - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha Stilista na zahradu

STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha Bazénové sprchy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Stilista, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 472 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stilista
- číslo EAN 4048821402814 z výroby
- produkt je v kategorii Bazénové sprchy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha Bazénové sprchy
Cena zboží
3 472 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Bazénové sprchy Stilista

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STILISTA Cascata 1221 Zahradní sprcha) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stilista), manuály 4048821402814, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Bazénové sprchy - Zobrazit další produkty