Info o STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý - hodnocení a parametry

Informace: STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý Taburety Stilista

Popis produktu: Taburet s úložným prostorem - hnědý Tento originální taburet značky STILISTA® je současně stoličkou i úložným prostorem. Můžete jej využít k sezení či jako podložku pod nohy a zároveň vám nabízí dostatek místa pro uložení vašich věcí. Je vyroben z velmi kvalitní umělé kůže, a tak se stane ozdobou každého bytu. Další nespornou výhodou této kostky je, že ji lze poskládat, a tak ji uložit či přemisťovat, aniž by zabrala zbytečné místo.    Technické údaje: Rozměry: 38 x 38 x 38 cm Barva: hnědý Materiál: MDF, potah z umělé kůže Váha: 2,4 kg Maximální zatížení: 90 kg Polstrovaný sedák je velmi pohodlný Snímatelné víko Praktický úložný prostor Kostku lze složit    Obsah balení:  1 x taburet s úložným prostorem, hnědý ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý za skvělou cenu 658 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Taburety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý

Lukáš
Pro mé potřeby je Stilista STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý skvělá volba v kategorii Taburety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý Stilista - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý Stilista na zahradu

STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý Taburety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Stilista, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 658 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stilista
- číslo EAN 4048821596179 z výroby
- produkt je v kategorii Taburety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý Taburety
Cena zboží
658 Kč
Dostupnost
(Skladem) 20.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Taburety Stilista

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STILISTA 6486 Taburet s úložným prostorem - hnědý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stilista), manuály 4048821596179, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.