Info o STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé - hodnocení a parametry

Informace: STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé Masážní křesla Stilista

Popis produktu: Masážní křeslo STILISTA bílé   Masážní křeslo STILISTA řady S. Užijte si maximální komfort sezení. Toto exkluzivní křeslo nabízí spoustu masážních funkcí. Vybrat si můžete z pěti různých programů a čtyř nezávisle regulovatelných masážních zón. Křeslo má speciální funkci na uvolnění napětí v dolní části zad.   Technické údaje: Špičková kvalita značky Stilista® Extra silné polstrování: 10 cm Masivní dřevěná konstrukce Barva kůže: čistě bíláBarva dřeva: lakovaná třešeň Celkové rozměry:  65 x  69 x  103 cm Rozměry sedáku:  49 x  55 cm Rozměry křesla:  74 x  55 cm Nosnost: 130 kg Výška sedáku: 43 cm 8 vibračních motorů 5 masážních programů 4 masážní zóny ovládané nezávisle na sobě Vyhřívání Adaptéry: TUV, GS, ROHS výkon 14,4 Wattů   Obsah balení:   1 x kožená židle 1 x podnožka (lze odendat) 1 x pouzdro na ovládání 1 x napájecí zdroj 1 x německý montážní návod   Baleno ve dvou kartonech :  1. karton : 83 x 65 x 21 cm 2. karton : 69 x 69 x 31 cm      ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé za skvělou cenu 4 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Masážní křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé

Lukáš
Pro mé potřeby je Stilista STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé skvělá volba v kategorii Masážní křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé Stilista - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé Stilista na zahradu

STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé Masážní křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Stilista, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stilista
- číslo EAN 4048821478628 z výroby
- produkt je v kategorii Masážní křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé Masážní křesla
Cena zboží
4 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Masážní křesla Stilista

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STILISTA 1409 Masážní křeslo bílé) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stilista), manuály 4048821478628, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.