Info o STIGA Popruh 80 V - hodnocení a parametry

Informace: STIGA Popruh 80 V Příslušenství Stiga

Popis produktu: Popruh STIGA Popruh 80 V: Odlehčete si práci. STIGA 80 V je speciální postroj s pásem pro připojení baterií 4.0 a 5.0, které připojíte k přenosným zahradním strojům. Tím, že nese baterii, snižuje hmotnost pracovního stroje o 2,5 kg v případě baterie 5.0. STIGA 80 V je nejlepší řešení pro delší pracovní doby se zahradními nástroji, které zajišťuje bezpečnost a pohodlí. Klíčové vlastnosti popruhu STIGA 80 VNese baterii stroje a sníží jeho hmotnost o 2,5 kgKomfortní používání po delší dobuVhodné pro baterie STIGA 5.0 a 4.0 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží STIGA Popruh 80 V za skvělou cenu 2 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STIGA Popruh 80 V

Lukáš
Pro mé potřeby je Stiga STIGA Popruh 80 V skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STIGA Popruh 80 V od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STIGA Popruh 80 V}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STIGA Popruh 80 V mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka STIGA Popruh 80 V Stiga - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STIGA Popruh 80 V, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží STIGA Popruh 80 V Stiga na zahradu

STIGA Popruh 80 V Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STIGA Popruh 80 V i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Stiga, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STIGA Popruh 80 V na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stiga
- číslo EAN 8008984784611 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STIGA Popruh 80 V Příslušenství
Cena zboží
2 690 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada




Doručení Příslušenství Stiga

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STIGA Popruh 80 V) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stiga), manuály 8008984784611, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.