Info o Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk - hodnocení a parametry

Informace: Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk Ruční nástroje Iris Hantverk

Popis produktu: Vyrobeno ve Švédsku, vyrobeno lidmi, kteří dostali šanci na lepší život ♥ Přírodní pomocníci značky Iris Hantverk jsou totiž ručně vyráběny řemeslníky se zrakovým postižením, kteří tak najednou mají možnost pracovat na zajímavém projektu. Na výrobky jsou použity ty nejlepší přírodní materiály, které tak navazují na švédskou tradici. - Materiál rukojeti: bříza - Čepel: nerez ocel - Rozměry: 14,5 x 9,5 x 1,1 cm - Výroba: ruční ve Švédsku ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk za skvělou cenu 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk

Lukáš
Pro mé potřeby je Iris Hantverk Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk Iris Hantverk - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk Iris Hantverk na zahradu

Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Iris Hantverk, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Iris Hantverk
- číslo EAN 7312511000329 z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk Ruční nástroje
Cena zboží
549 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Iris Hantverk

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Stěrka na těsto z březového dřeva s očkem na zavěšení Iris Hantverk) potřebujete dokumentaci od výrobce (Iris Hantverk), manuály 7312511000329, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.