Info o STELLA Silver line 500 OHV - hodnocení a parametry

Informace: STELLA Silver line 500 OHV Bubnové STELLA

Popis produktu: Bubnová sekačka STELLA Silver line 500 OHV: Velká plocha na posečení nebo vzrostlá, neudržovaná tráva? Pro sekačku STELLA Silver line 500 OHV žádný problém. Robustní bubnová sekačka zvládne i porosty, na které nejsou běžné domácí sekačky stavěné. Velká kola a buben o průměru 58 cm se třemi noži zajistí posekání i neudržované vzrostlé trávy a to až do výše 1 metru. Sekačka má polohovatelnou rukojeť a tak můžete sekat i svahy do sklonu 30°. O bezpečnost se stará pojistka spouštění bubnu. Foukaná kola jsou ideální i do neprostupných terénů a způsob usazení nožů minimalizuje poškození při nárazu na překážku. Sekačka STELLA Silver line se díky svým vlastnostem stane oblíbeným pomocníkem v náročnějších a nepravidelně udržovaných terénech. Klíčové vlastnosti sekačky STELLA Silver line 500 OHVsekačka ideální pro neudržované plochy, vysokou trávy a hůře přístupné terényposeká trávu vysokou až 1 metrububen o průměru 58 cm se třemi nožisekačka STELLA Silver line umožňuje sekání v kopci do sklonu 30°pojistka spouštění bubnu pro bezpečnější provoz3 060 otáček za minutujednoválcový čtyřtaktní motor Briggs serie 500šíře záběru sekačky 58 cmsekačka STELLA má aerodynamický kryt pro sečení vysoké trávyjednoduchá výšková regulace řídítekvolnoběžka v kolech pro snadnější manipulaci se sekačkouvčetně řádkovací plachetkykvalitní šneková převodovka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží STELLA Silver line 500 OHV za skvělou cenu 15 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Bubnové na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - STELLA Silver line 500 OHV

Lukáš
Pro mé potřeby je STELLA STELLA Silver line 500 OHV skvělá volba v kategorii Bubnové.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt STELLA Silver line 500 OHV od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého STELLA Silver line 500 OHV}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu STELLA Silver line 500 OHV mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka STELLA Silver line 500 OHV STELLA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o STELLA Silver line 500 OHV, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží STELLA Silver line 500 OHV STELLA na zahradu

STELLA Silver line 500 OHV Bubnové Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace STELLA Silver line 500 OHV i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada STELLA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 15 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

STELLA Silver line 500 OHV na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce STELLA
- číslo EAN 8592189000374 z výroby
- produkt je v kategorii Bubnové


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

STELLA Silver line 500 OHV Bubnové
Cena zboží
15 999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Bubnové STELLA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (STELLA Silver line 500 OHV) potřebujete dokumentaci od výrobce (STELLA), manuály 8592189000374, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Bubnové - Zobrazit další produkty