Info o Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Práh

Popis produktu: Kniha Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka: Více dárkový předmět a kuriozita než klasická kuchařka, a přece se můžete zároveň inspirovat spoustou prastarých receptů, které znovu objevil nedávno zesnulý znalec historické kuchyně Viktor Faktor. Text je doplněn zajímavostmi z jídelních návyků Prahy od středověku až po vznik republiky. Namísto fotografií jídel jej doprovázejí jedinečné koláže Miroslava Huptycha. Vychází česky, anglicky, francouzsky, německy, španělsky a rusky. Očekávaným kupujícím cizojazyčných verzí je zahraniční turista nebo Čech hledající vhodný dárek pro své přátele v cizině.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka za skvělou cenu 228 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Národní, regionální kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je Práh Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka skvělá volba v kategorii Národní, regionální kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka Práh - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka Práh na zahradu

Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Práh, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 228 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Práh
- číslo EAN 9788072527502 z výroby
- produkt je v kategorii Národní, regionální kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka Národní, regionální kuchařky
Cena zboží
228 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Národní, regionální kuchařky Práh

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Staropražskaja kulinarija: Staropražská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Práh), manuály 9788072527502, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.